Yasal Uyarı ve Gizlilik / Kullanım Koşulları

1. DoktorMurat.Net internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine ve sayfalarına girmeyiniz. doktormurat.net sitesinin içeriğini ve sunulan hizmeti herhangi bir zamanda ve nedenle değiştirme ya da servisi durdurma hakkına sahiptir.

2. DoktorMurat.Net Sitesi, içeriği ve uygulamaları, sadece tanıtım, bilgilendirme ve eğitim amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır.  Bilgi ve verilerin kesin doğruluğu tarafımızca garanti edilmemektedir, kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir menfi ya da müspet zarardan sorumlu değildir. Dolayısıyla site içeriğinde yer alan her türlü bilgi ve içeriğe ilişkin doktormurat.net,  site kullanıcılarına ya da sair üçüncü şahıslara karşı herhangi bir taahhüdü bulunmamaktadır.

3. Buradaki bilginin hekim muayenesi ve hekim konsültasyonu sonucu sağlanan bilgi ile kıyaslanamayacağını hatırlayınız. Bu site ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. doktormurat.net sayfalarında yer alan bilgiler aydınlatma amaçlıdır. Sizlere aktarılan bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için, hasta ve doktorun karşılıklı iletişimi şarttır. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

4. Sitede yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf ve resim materyallerine yapılan yorumların tüm sorumluluğu yorum sahiplerine aittir. Hiçbir şekilde DoktorMurat.Net sorumlu tutulamaz.

5. Site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, DoktorMurat.Net ‘nin yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve bu kanunla ilgili tüm yasal düzenlemeler kapsamından koruma altındadır. Aksine davrananlar hakkında yasal yollara müracaat edilecektir.

6. Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı DoktorMurat.Net yöneticisi sorumluluk kabul etmemektedir.

7. Web sitemiz üzerinden, diğer bazı sitelere verilen bağlantılar da,. Doktormurat.net web sitesi, üçüncü şahıslar ve farklı kurumlar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar sağlamaktadır, doktormurat.net kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmenizi öneririz, yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle doktormurat.net sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.  Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından, DoktorMurat.Net sorumlu olmadığını belirtmek isteriz.

8. DoktorMurat.Net sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı Kullanım Şartları’nda yer alan hükümler ile yukarıda açıklanan “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları ve bilgileri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır. Ancak, DoktorMurat.Net, “Gizlilik Politikası” bölümündeki hükümlerde zaman zaman değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.